Vores bestyrelse


Du er mere end velkommen til at kontakte os med spørgsmål, anmodninger eller tip. Ring eller send en e-mail, så forsøger vi at svare så hurtigt som muligt.

Fariha Olawi

Formand

+45 50 57 96 36
fariha.olawi@daahf.dk

Julie Pedersen

IT-ansvarlig

+45 21 28 08 54

juliehp@daahf.dk



Cecilie Fog Andersen

Indsamlingsansvarlig


+ 45 26 84 72 02  

cecilieandersen.dahf@outlook.dk

Zahra Olawi

Kontaktperson for lokalpartner og GTS


+45 42 30 75 30

zahra.olawi@daahf.dk

Sayed Olwey

Næstformand

+45 53 38 56 57
sayed.olwey@daahf.dk

Nasima Olawi

Kasser

+45 29 01 87

nasima.olawi@daahf.dk



Farid Olawi

Indsamlingsansvarlig


+45 60 47 87 32

farid.olawi@daahf.dk

Mina Olawi

PR-Ansvarlig

+45 42 78 12 66

mina.olawi@daahf.dk

Caroline Hvilsom

Sekretær

+45 24 64 07 85

caroline.hvilsom@daahf.dk

Sayed Olawi

Indsamlingsansvarlig


+ 45 53 57 40 65

sayed.olawi@daahf.dk

Navid Olawi

Aktivt medlem 



+45 60 46 95 35

navid.olawi@daahf.dk


+45 50 57 96 36


Dr. Holsts Vej 28,

8230 Aarhus, Denmark

 
 
 
 
 

Kontakt os